Gronalia 2021

W niedzielę 22 sierpnia odbył się Przegląd Orkiestr Gronalia 2021 w Grodzisku Wielkopolskim. Przegląd organizowany w bardzo niepewnych czasach zgromadził orkiestry z Wolsztyna, Nekli, Śmigla, Murowanej Gośliny oraz oczywiście Gospodarzy.

Po krótkim uroczystym wejściu orkiestr na płytę grodziskiego rynku na scenie wręczono pamiątkowe upominki, statuetki i koszulki festiwalowe.

Orkiestry kolejno prezentowały się na scenie, bawiąc licznie zgromadzoną publiczność, nie przeszkadzał nawet niewielki deszcz. Orkiestry zostałem podjęte obiadem w restauracji Ratuszowa. Prezentacja naszego zespołu podobała się grodziskiej publiczności, która chętnie włączała się we wspólne śpiewanie i muzykowanie z zespołem.

Bardzo miło i z „festiwalowym przytupem” orkiestra rozpoczęła nowy sezon artystyczny.

Obyśmy mogli w tym sezonie grać TYLKO koncertyna żywo!

Mateusz Sibilski
Kapelmistrz