„Kulisy kultury” – metamorfoza Klubu Osiedlowego

Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza”, w nowym sezonie kulturalnym przywitał wszystkich uczestników zajęć w nowej odsłonie. Dzięki remontowi podłogi, klub uległ totalnej metamorfozie. Nie chodziło nam tylko o wygląd, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo

i podniesienie funkcjonalności naszego klubu, który służy mieszkańcom z jednej strony jako miejsce spędzania czasu w ramach naszej oferty kulturalnej, a z drugiej zapewnia rozwój i prezentuje dorobek szeroko pojmowanej kultury artystycznej.

Dla nas instruktorów i uczestników zajęć zmieniła się jakość pracy. Jest przyjemniej, jaśniej, wygodniej i jak to mówią dzieciaki po prostu „fajniej”. Remont został zrealizowany w ramach programu „Kulisy Kultury” Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach zadania:

„Podniesienie jakości oferty kulturalno-edukacyjnej poprzez remont pomieszczeń w Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza”, na które wniosek złożyła Gmina Murowana Goślina. Koszt całkowity zadania 25.500 zł, wkład własny gminy 13.500 zł, dotacja z budżetu Województwa Wielkopolskiego 12.000 zł.

Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu „Kulisy kultury”.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Szymańska-Wojtera