Sukces Goślinianki

Nasz zespół śpiewaczy Goślinianka otrzymał zaproszenie na Czerwonacką RETROspekcję – przegląd zespołów śpiewaczych seniorów. 16 października br. na scenie  Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach zaprezentowało się siedem zespołów. Jury w składzie: Natalia Sobkowiak, Michał Sergiusz Mierzejewski i Krystian Weber przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Wyróżnienia otrzymali: Zespół Przemysław II z Rogoźna, Zespół z Nadwarciańskich Łąk z Owińsk, Zespół Kwiat Jesieni z Czerwonaka, Zespół Turewianki z Turwi.

Sukces Goślinianki sprawił nam wszystkim ogromną radość, był to pierwszy występ zespołu od grudnia 2020. Gratulacje dla zespołu, dyrygentki Alicji Duszczyk i akompaniatorów: Wojciecha Olejnika (akordeon) i Artura Duszczyka (trąbka).

Tekst: Arleta Włodarczak

Zdjęcia: archiwum GOK SOKÓŁ w Czerwonaku