Murowana Goślina dla Ukrainy

Pod takim hasłem w niedzielę 13 br. marca w auli przy ul. Mściszewskiej odbył się koncert charytatywny. Zastępca Burmistrza Radosław Szpot i ks. Proboszcz Sławomir Jessa podziękowali wszystkim mieszkańcom za solidarność i pomoc uchodźcom przybywającym do Polski. Wystąpili artyści scen poznańskich: Agnieszka Wawrzyniak, Jarosław Patycki i Klaudiusz Kapłon. Koncert był wspólną inicjatywą Gminy Murowana Goślina, Ośrodka Kultury i Parafii pw. św. Jakuba Apostoła. Do puszek Caritas udało się zebrać 1440 zł, dziękujemy mieszkańcom za ofiarność, artystom za otwarte serca i bezinteresowność. To bardzo ważne, że w tych trudnych czasach jesteśmy wszyscy razem, potrafimy dzielić się dobrem i wzajemnie na siebie liczyć!

Tekst: Arleta Włodarczak
Zdjęcia: Tomasz Mizgier