Sobotnia randka z muzyką

W minioną sobotę, 22 października br. Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie zaprosił miłośników muzyki na biletowaną imprezę „Sobotnia randka z muzyką, czyli od opery po szlagiery”. W pierwszej części koncertu Agnieszka Wawrzyniak – sopran oraz Bartosz Kuczyk – tenor przenieśli publiczność w zaczarowany świat operetki i musicalu. Występy artystów za każdym razem poprzedzała krótka zapowiedź Bartosza Kuczyka. Po ostatnim, wspólnie zaśpiewanym utworze na scenie pojawił się Krzysztof Koniarek. To artysta, który od kilku lat cieszy się bardzo dużą popularnością na śląskim oraz ogólnopolskim rynku muzycznym. Najbardziej znany jest z występów w telewizji TVS.

Podczas koncertu można było usłyszeć wszystkie hity z repertuaru artysty oraz znane covery. Krzysztof Koniarek miał rewelacyjny kontakt z publicznością, zapowiadając utwory opowiadał dowcipy, anegdoty, żartował, publiczność znakomicie się bawiła. W finale koncertu na scenie pojawili się ponownie artyści operetkowi i wspólnie z Krzysztofem Koniarkiem wykonali utwór „Que sera sera”. Artyści zostali obdarowani bukietami kwiatów przez dyrektora Ośrodka Kultury Arletę Włodarczak.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Mizgier