XVI koncert Mur off Rock

4 listopada br. odbyła się po trzech latach nieobecności XVI edycja koncertu MUR OFF ROCK. To wydarzenie przyciąga od początku fanów muzyki rockowej. Wydarzenie odbyło się w przebudowanej na potrzeby koncertu sali  imprezowej Ośrodka Kultury. Na rozbudowanej scenie z nowym tłem z ciemnych kotar w klimacie klubowym w koncertowych światłach wystąpili:  gnieźnieński SCARLET ECHO DECOY, obornicka BAJA, gośliński FLYING HEADS i poznański AFTERSELF.

Wieczór wypełniły metalowe dźwięki w różnych stylistycznie odsłonach i różnicach pokoleniowych, bowiem BAJA z Obornik to młodzi piętnasto i siedemnastoletni muzycy, którym udało się porwać publiczność między innymi niesamowitymi coverami. Zespół SCARLET ECHO DECOY wystąpił na goślińskiej scenie po raz siódmy. Nasz FLYING HEADS przyciągnął najwierniejszych fanów. Na koniec świetne brzmienie AFTERSELF doładowało najwytrwalszych koncertowiczów sowitą dawką muzycznych endorfin. Każdy mógł znaleźć coś interesującego i satysfakcjonującego dla siebie. MUR OFF ROCK to jedyna impreza rockowa w naszym ośrodku kultury dająca możliwość wystąpienia w klimatycznym miejscu na scenie zespołom na żywo. Jest dobrą alternatywą dla sceny muzycznej ograniczającej się do występów w sieci. To dobra muzyczna tradycja Just Rock ‘n’ Roll !

Tekst: Bartłomiej Stefański

Zdjęcia: Tomasz Mizgier