„Spotkajmy się Seniorze” – druga edycja

Tym razem do gościnnej sali restauracji „Kawa po obiedzie”, zaprosiliśmy seniorów na „Wieczór z ulubioną piosenką”. W części pierwszej królowały znane i lubiane piosenki biesiadne i harcerskie. Wodzirejami spotkania byli członkowie Zespołu „Goślinianka”. Na pewno było nas słychać, spotkało się ponad 60 osób. Dodatkową mobilizacją były nagrody dla najlepiej „śpiewających stolików”. W części drugiej rozbrzmiały kolędy, zrobiło się lirycznie i nastrojowo.

Naszych wspaniałych seniorów wspierała akompaniamentem na ukulele p. Alicja Duszczyk. Serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne w imieniu organizatorów spotkania złożyli: Jolanta Stern Prezes PZERiI w Murowanej Goślinie, Adam Szweda Prezes Zarządu SM „Zielone Wzgórza”, a w imieniu ośrodka kultury Agnieszka Szymańska-Wojtera.

Do zobaczenia na kolejnej edycji „Spotkamy się Seniorze”.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Szymańska-Wojtera