„Skarpetkowy Zając Wielkanocny”

Wielkanocną Pracownię Kreatywnych Dzieciaków w  Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza” odwiedzili pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie. Podczas warsztatów, każdy wykonał samodzielnie pięknego  i okazałego Wielkanocnego Zająca, który będzie na pewno świąteczną ozdobą w domu.

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem. Rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Dlatego w ofercie naszego ośrodka kultury nie mogło zabraknąć takich warsztatów. Dzieci mogły wzajemnie pochwalić się przed sobą  efektami swojej niecodziennej pracy. Było głośno, wesoło a przede wszystkim twórczo. Zające wyszły cudne, panie z kokardkami w uszach i motylami, panowie z muchami lub krawatami trzymający w  łapkach marchewkę i wielkanocną pisankę. Moje serce skradły wielkanocne Ninja .

Serdecznie dziękuję za miło spędzony czas z Wami. Życzę wesołych, radosnych Świąt Wielkanocnych dla Was i dla Waszych najbliższych.

Tekst i zdjęcia : Agnieszka Szymańska- Wojtera