home

Con amore

Od 18 maja 2007 r. gościmy w sali Ośrodka Kultury przy ul. Poznańskiej 16 artystów amatorów
z terenu naszej gminy. Jest to kolejne artystyczne spotkanie w ramach corocznej Goślińskiej Inwentury Artystycznej ARA czyli przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

Ośrodek Kultury prezentuje twórczość z dziedziny plastyki. Przegląd ma charakter zbiorowej wystawy prac artystów zajmujących się różnego typu działaniami plastycznymi. Na wystawie zobaczyć możemy malarstwo, haft artystyczny, robótki ręczne, fotografię, rysunek, wzornictwo mody, ubrania i dodatki, zdobnictwo. Przegląd ma charakter otwarty, a więc każdy chętny twórca może wziąć udział w wystawie.
Przegląd jest doskonałą okazją do wymiany artystycznych doświadczeń, konfrontacji z innymi twórcami, wzajemnej inspiracji, ciekawej rozmowy i przede wszystkim spotkania i integracji środowiska twórczego w naszej gminie. Bardzo interesująca impreza! Polecam Gorąco! W imieniu twórców i organizatorów zapraszam i apeluję o odwiedzanie naszej wystawy, albowiem wstyd nie zobaczyć!

Zapraszam !

Wystawa czynna będzie do 28 maja 2007 r.

Bartłomiej Stefański