home

Canzona’ dawno po studiach …

Kiedy rodziła się, być może nikt nie przypuszczał, że w dzisiejszym świecie pędzących za pracą i pieniędzmi ludzi, wytrzyma choć pięć lat zanim nie stwierdzi, że ma wszystkiego dosyć. Ale w pewnym momencie zawziąwszy się wielce przetrzymała i dziś, choć już jest pełnoletnia niemal lat 10 i z pewnością dawno po studiach, które skończyła, czego również jesteśmy pewni, z wyróżnieniem, trzyma się świetnie  i odgraża się kolejnymi 27 latami działalności i dłużej.

CANZONA w świetnej formie wokalnej i personalnej! Żelazną ręką Elżbiety i Ady Wtorkowskiej prowadzona, wychowana na wspaniały zespół, zgrany i zdyscyplinowany.

W miniony piątek 24 października członkinie chóru "zdmuchnęły świeczki" na wielkim torcie (pysznym)! Przedtem jednak chór zaśpiewał koncert ku wielkiej radości zgromadzonych słuchaczy. Sala Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie rozbrzmiała żeńskimi głosami tych najmłodszych uczestniczek i tych, które już zwą się Absolwentkami. Za każdym razem uśmiech i zadowolenie towarzyszy słuchaczom.

Serdecznie dziękujemy Canzonie a przede wszystkim paniom dyrygentkom za dostarczanie w Murowanej Goślinie wielu radości i wspaniałej muzycznej odmiany złaknionym tego mieszkańcom.

Czego życzymy… ? Życzymy urodzin, na których już nie "sto lat!" ale "dwieście lat!" będzie wypadało zaśpiewać.

M.M