home

Przyjechali do nas autostradą z Przebędowa …

Okazało się , że mieszkańcy Murowanej Gośliny mają poczucie humoru. Dużo czasu upłynąć musiało aby zawitał do naszego miasta kabaret z prawdziwego zdarzenia. W sobotni wieczór 13 listopada 2010 roku, jeśli się nie mylę, pierwszy raz w historii naszego miasta wystąpił kabaret światowej klasy, i to dwa na raz! Wieczór kabaretowy należał do Formacji Chatelet i kabaretu NeoNówka. Nie było tak strasznie ! dało się wytrzymać choć bolało od śmiania  tu i tam, sala Forum pękała  w szwach, no i ze śmiechu.

wieczor_kabaretowy.jpg 

wieczor_kabaretowy__1_.jpg 

wieczor_kabaretowy__2_.jpg 

wieczor_kabaretowy__3_.jpg 

Kabarety zaprezentowały swoje sztandarowe skecze , brawurowo wplatając w teksty dowcipne komentarze  sytuacji zaczerpniętych wprost  z sali, czy trafne dowcipy dotyczące naszego miasta i okolic. Nikt się nie obraził, nikomu nie stała się krzywda , trzeba to powtórzyć jeszcze raz!

Bartłomiej Stefański