home

Jarmark – komunikat

Szanowni Państwo!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie uprzejmie informuje, że organizuje w dniu 23 lipca 2016 r. (sobota) XIV Jarmark św. Jakuba, czyli „W gościnie księcia Mieszka”.

Jarmark św. Jakuba to nie typowa impreza handlowa, lecz nawiązanie do dziedzictwa kulturowego, łączy czas dawnych jarmarków i rzemiosło współczesne. To inscenizacja teatralna, mająca cechy widowiska plenerowego. Jednym z celów naszego jarmarku jest edukacja i podnoszenie świadomości historycznej odbiorców. W imprezie bierze udział kilka tysięcy osób.

Ustalono, że akredytacja na XIV Jarmark św. Jakuba będzie wynosić 40 zł brutto od stoiska handlowego o długości ok. 2 m.b.. Za każdy kolejny m.b. opłata 20 zł, czyli np. jeżeli stoisko ma długość 3 m.b. to opłata wynosi 60 zł brutto itd.

Jeżeli wyrażacie Państwo chęć uczestniczenia oraz przedstawienia swoich wyrobów prosimy o przesłanie zgłoszenia pocztą, emailem: dom.kultury@murowana-goslina.pl w terminie do 20 lipca br. Nasz adres: MGOKiR, ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina.

Do pobrania: zgłoszenie