Halloween

Banerek informacyjny z motywem graficznym strasznego domku i nietoperzami o treści: Halloween 28 października 2023 r. Hala sportowa MGSPORT ul . Mściszewska 10 zapraszamy od 16.00 - 20.00

Halloween

plakat halloween A4

Plakat informacyjny z motywem graficznym strasznych domków, drzewkami i nietoperzami, czaszką i duchem o treści: Halloween 28 października 2023 r. Hala sportowa MGSPORT ul . Mściszewska 10 zapraszamy od 16.00 – 20.00. W programie: warsztaty dyniowe, animacje dla dzieci w strasznym klimacie, dmuchańce, popcorn z pająkami, malowanie twarzy, kino halloweenowe, planetarium. Dyskoteka przebierańców z wodzirejem! Przybywajcie będzie strasznie niesamowicie wesoło! Nagrody dla najlepiej przebranego dziecka i osoby dorosłej!

Data

paź 28 2023
Expired!

Czas

16:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: paź 28 2023
  • Czas: 10:00 - 14:00
Kategoria

1 Comment

  1. Kaldekor pisze:

    Zachwycający plakat, który idealnie oddaje atmosferę Halloween! Przywołuje na myśl aranżację wnętrza przygotowanego na ten wyjątkowy wieczór. Wyobrażam sobie, jak w hali sportowej MG SPORT dominują dekoracje w stylu Halloween, ze świetnie dobranej palety kolorów, które współgrają z oświetleniem, tworząc nieco tajemniczy, ale jednocześnie przyjazny klimat. Chociaż na plakacie nie ma bezpośrednich odniesień do mebli, to łatwo jest sobie wyobrazić, że w tym miejscu znajdują się tematycznie udekorowane stoły, krzesła czy biurka, na których odbywają się różnorodne warsztaty. Można by też dodać elementy takie jak lampy w kształcie dyni czy duchów, które dodatkowo podkreśliłyby charakter imprezy. Wszystko to sprawia, że chce się tam być i celebrować to święto w pełni. Świetna praca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *