XXIV Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie w Murowanej Goślinie – NOWA DATA MISTRZOSTW

XXIV Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie w Murowanej Goślinie

XXIV Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie w Murowanej Goślinie – NOWA DATA MISTRZOSTW

Drodzy Zawodnicy,

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie informuje, że w związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną przekłada na późniejszy termin planowane na 6 czerwca 2021 r. XXIV Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie w Murowanej Goślinie. 

NOWA DATA BIEGU – 1 SIERPNIA 2021. W maju uruchomimy zapisy.

Organizację imprezy powierzył naszemu Ośrodkowi Kultury Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters w Toruniu. 

Historia biegów w Murowanej Goślinie sięga 1979 roku. Bieg przez lata zmieniał swój charakter i dystans. Przez ostatnie kilkanaście lat Murowana Goślina jest organizatorem Mistrzostw Polski na dystansie półmaratonu. Cieszymy się, że Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters obdarza nas zaufaniem i powierza organizację tej rangi imprezy.

Zawodnicy przyjeżdżają do naszego miasta bardzo chętnie, spotykają tu życzliwych ludzi i miłą atmosferę. Ośrodek Kultury nie składał oferty organizacji mistrzostw w 2020 r., z uwagi na planowany remont wiaduktu kolejowego na trasie biegu

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie, które na stałe wpisały się w sportowy krajobraz naszego miasta, będą mogły się odbyć w nowym terminie, zapraszamy do Murowanej Gośliny.

Data

sie 01 2021
Expired!

Czas

All Day

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: sie 01 2021
  • Czas: All Day

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *